Exclusive - Vlněné 

 • 5 288 Kč
  Pánskývlněný kabát s dvouřadovým zapínáním Velká fazona + límec, s ozdobným prvkem na rukávu, kapsy ve svu s lištou, na zadním díle sedlo a rozparek. Celý kabát je výrazně štepován, vypodšívkovaný + 2 vnitřní výpustkové kapsy. Vzorník a složení našich barev naleznete zde:
 • 5 536 Kč
  Obyčejnou bundu ve které je kosa i když je jasno nebo takovou ve které budet sršet osobností už jen při pohledu na ni? Tato pánská kabátová bunda unese zimní počasí, příležitost i dress code. moderní kabátová vlněná vyteplená bunda zapínání na knoflíky náprsní kapsa s ozdobným zipem zadní díl se sedlem 2 vnitřní kapsyVzorník a složení našich...
 • 5 784 Kč
  Stylový vlněný pánský kabát sakový, dvouřadové zapínání na knoflíky, saténová podšívka, dvě vnitřní výpustkové kapsy na zip, dvě vnější kapsy s lištami, moderní ozdobná fazona, ozdobné prvky na rukávech a ramenou, členící švy, na zadním díle rozparek. Vzorník a složení našich barev naleznete zde:
 • 5 702 Kč
  Obyčejnou bundu ve které je kosa i když je jasno nebo takovou ve které budet sršet osobností už jen při pohledu na ni? Tato pánská kabátová bunda unese zimní počasí, příležitost i dress code. moderní kabátová vyteplená bunda zapínání na knoflíky náprsní kapsa s ozdobným zipem 2 vnitřní kapsyTato pánská bunda je v mnoha barvách. Vzorník a...
 • 4 793 Kč
  Pánský vlněný kabát se stojáčkem, na předním díle kapsy s patkami.  Tento pánský kabát je možné mít v několika barvách. Vzorník a složení našich barev naleznete zde:
 • 4 793 Kč
  Pánský kabát sakový, límec s fazonkou, na předním díle kapsy s patkami.Vzorník a složení našich barev naleznete zde:

No products

To be determined Shipping
0 Kč Total

Zkontrolovat