Styl pro celou rodinu

Styl pro celou rodinu

Oslaďte si život a slaďte celou rodinu do jednoho stylu

Nemyslíte, že by bylo skvělé a slušivé, kdybyste byli sladěni celá rodina do jednoho stylu oblečení? Díky webu sladimevas.cz je to možné. Můžete si zde vybrat outfity, které se budou skládat z dokonale souznících kousků, od kabátků, přes saka, sukněšatyhalenky či některé pěkné doplňky, až po oblečení pro pejsky nebo dokonce pro panenky. Takto je možné vytvořit souznění muže a ženy se svými potomky a všemi členy rodiny.

Vzbudí obdiv

Prvním a nepochybně jedním z hlavním důvodů, proč si pořídit dokonale ladící rodinný outfit, je ta skutečnost, že jakmile se někde objevíte takto vystrojeni, budete vzbuzovat pozornost všech přítomných. Veronika, zakladatelka zmiňovaného webu, začínala s šitím oblečení nejprve pro svou dcerku, když ale zpozorovala, jak všichni oceňují jejich soulad, rozhodla se, že se začne věnovat tvorbě stylových kusů i pro jiné.

Kam se hodí společné oblečení?

Možná si říkáte, že to může vypadat poněkud nepatřičně, ale oblečení pro celou rodinu naopak podpoří jedinečnost. Naprosto dokonale užijete stylové stejné oblečení na rodinných oslavách, stejně jako při nejrůznějších společenských událostech, rozhodně se neztratíte v divadle či při jiné kulturní příležitosti. Sladěné oblečení si ale můžete obléci při mnohem všednějších příležitostech, od návštěv parků a pikniků, až k nakupování.

Jaké oblečení zvolit?

Důležitou otázkou je rovněž to, jaké oblečení pro celou rodinu si vlastně zvolit. Na stránkách sladimevas.cz si budete moci prohlédnout dámské kabáty, sukně i šaty, na své si přijdou i mužští členové rodiny a nezapomíná se ani na děti, tedy holčičky a chlapce. Jako příklad si můžeme uvést jednotný outfit sestávající z modré a černé kombinace oblečení, kdy má dcerka stylové džínové šatičky v modré, chlapec si oblékne tmavé kalhoty s džínovým sáčkem, podobně vypadá i otec, jen jeho kalhoty jsou o něco více slim. Maminka bude vypadat skvěle v kompletu skládájícího se z džínové sukýnky v modré, v kombinaci s parádním džínovým sáčkem, k tomu bude pochopitelně vhodné vybrat ideální obutí, halenku pod sako a doplňky.

Tak si oslaďte rodinný život s oblečením pro všechny lidské členy, či oblečením pro pejsky a panenky. Zvláště domácí mazlíčci vyniknou v outfitu, kterým se honosí i jeho páníčci.

Posted on 2018-05-15 Květen 2018 957
Předchozí
Následující