Kojící polštáře

Kojící polštáře

Kojící polštáře jsou speciální polštáře, které pomáhají matkám během kojení. Tyto polštáře jsou navrženy tak, aby matka mohla pohodlněji držet a podporovat své dítě při kojení. Kojící polštáře mohou mít různé tvary a velikosti, aby vyhovovaly různým potřebám matky a dítěte.

Některé kojící polštáře mají tvar "U" nebo "C" a jsou navrženy tak, aby matka mohla položit dítě na polštář a udržet ho v poloze, která je pohodlná pro oba. Jiné kojící polštáře jsou navrženy tak, aby matka mohla podložit svou paži a získat tak větší oporu při držení dítěte. Existují také polštáře, které lze použít jako podložku pro dítě, aby se uvolnilo napětí v matčiných rukou a zápěstích.

Kojící polštáře jsou obvykle vyrobeny z měkkých materiálů, jako je bavlna nebo mikrovlákno, aby byly pohodlné pro matku i dítě. Některé kojící polštáře mají také odnímatelné potahy, které lze prát, aby se udržovala hygiena a čistota.

Kojící polštáře mohou být užitečným doplňkem pro matky, které chtějí zlepšit svou pohodlnost při kojení a snížit riziko bolesti v zápěstí a krku. Je však důležité si uvědomit, že kojící polštáře by neměly nahrazovat pomoc a podporu zdravotnického personálu nebo konzultaci s odborníkem na kojení.

Posted on 2023-03-10 Leden 2023 74
Předchozí
Následující

Žádný produkt

Bez určení Doprava
0 Kč Celkem

Zkontrolovat