Standard 

Máme pro Vás něco originálního, dámské kabáty na míru, s nimiž budete ladit se zbytkem rodiny. Stačí si jen vybrat barvu a střih. Nově jsme pro Vás zavedli vlněné kabáty, které vynikají svou originalitou a jednoduchostí. Jsme menší firmou, která se ovšem zaměřuje na produkty pro celou rodinu. Nápad vzniknul tehdy, když všichni obdivovali Veroniku a její dceru v krásně sladěném oblečení. Veroniku napadlo, že by mohla šít takové dámské kabáty na míru i pro druhé.

A tyto produkty se setkaly s nečekaným úspěchem a ohlasem, postupně se tedy rozrůstá i naše nabídka. Dámské kabáty na míru pak mohou být krásně sladěné s kabátky a dalším oblečením Vaší dcerky, syna a samozřejmě i manžela. Zkrátka, dejte celou rodinu do gala, všude se hlaste ke své příbuznosti. Samozřejmě, že k dámským kabátkům šijeme i např. sukně a další hodící se oblečení. A to vše si můžete vybrat v různých materiálech, např. vlna.

 • 3 636 Kč
  Dvě nakládané kapsy s patkou, sedlo na předním díle, dvouřadové zapínání na 6 knoflíků, rukávy s manžetou, vypodšívkovaný.
 • 3 636 Kč
  Trendy velké klopy, členěný zadní díl, dolní kraj ukončený ozdobným páskem se sponou. Dvouřadové zapínání, vypodšívkovaný.
 • 3 718 Kč
  Dámský kabát s velkými klopami Velké, ozdobné, štepované klopy, ozdobné pásky na rukávech s knoflíky, prošité kapsy, sedlo na zadním díle, dvouřadové zapínání, vypodšívkovaný
 • 3 883 Kč
  Přestřižený v pase s ozdobnými patkami, kapsy ve švu, uzavřenější fazonka, projmutý – podtrhuje siluetu, zapínání na 5 knoflíků, vypodšívkovaný
 • 3 718 Kč
  Tříčtvrteční délka, s vysokým stojáčkem, kapsy lištové,  projmutý střih, sedlo na zadním díle, zapínání na 5 knoflíků, vypodšívkovaný
 • 3 718 Kč
  Dámský kabát s fazonkou Hodně projmutá obepínající siluetu - vytvarovaný, kapsy ve členících švech, zapínání na 3 knoflíky, rukávy s imitující manžetou, na zadním díle ozdobné pásové sedlo.
 • 4 049 Kč
  Dámský dlouhý kabát Kabát je velmi pohodlný, áčkového střihu, listové kapsy, větší fazonka, zapínání na 3 knoflíky, možnost uvázat i pásek. Možnost vyteplení.
 • 3 966 Kč
  Dámský dlouhý kabát s kapucí Volného střihu, s velkými nakládanými kapsami, přestřižený v pase, délka mírně pod kolena, zapínání na 3 knoflíky.
 • 3 793 Kč
  Dámský kabát do pasu. S velmi výraznou nadčasovou fazonou, velmi příjemný materiál, kapsy ve švu, zapínání na 2 knoflíky, na zadním díle ozdobné sedlo
 • 3 801 Kč
  Dámský členěný krátký kabát s dvouřadovým zapínáním na knoflíky. Velmi trendy look, ozdobné knoflíky - každý jiný. Široké klopy, kapsy ve švu, ozdobné sedlo na zadním díle.
 • 4 545 Kč
  Elegantní a stylový dámský kabát se stojáčkem a asymetrickým zapínáním. Délka ke kolenům. Díky propracovanému střihu Vás krásně zeštíhlí. Možnost zvolení kabátových dírek buď látkové nebo vyšívané. Ruční práce na tomto kousku: Ručně dělané obtahované dírky, stahování podsádek, límce, rukávy a délka rukávů. 
 • 4 958 Kč
  Dámský kabát pro atypické postavy nebo nadměrné velikosti, XXL velikosti. U atypických postav je nutné šití na míru, včetně nutných alespoň 2 zkoušek. Rádi Vás uvidíme v naší šicí dílně ve Strážnici, Úprkova 678. Nutná rezervace na tel. čísle +420 776 599 889.

No products

To be determined Shipping
0 Kč Total

Zkontrolovat