Rodinná spokojenost i navenek

Rodinná spokojenost i navenek

Můj „módní“ příběh začal před mnoha lety, kdy jsem jako malá holčička ráda převlékala své panenky do různých barevných kombinací a variant (je až neuvěřitelné jak fungují dědičné vlohy, jelikož dcerka toto provádí naprosto stejně).
Poté jsem začala být více kreativní tím, že jsem si nové návrhy kreslila na papír a barevně ladila. Ačkoliv varianty oblečení tenkrát zůstaly pouze na papíře, touha a sen vytvářet dámskou módu ve mně zůstala napořád.
Proto po narození dcerky v roce 2012 se mi naskytla příležitost, jak vyměnit panenky a návrhy na papíře za skutečnou ukázku svého talentu. Začala jsem úpravou kočárku, aby „ladil“ k našemu oblečení, pokračovalo např. kombinací barev, ušití stejných vest apod. Zároveň jsem začala zjišťovat, že naše oblečení vzbuzuje pozitivní emoce, zvídané pohledy, ale i nesčetné dotazy, ba dokonce prosby o fotografie.
Tak dlouho jsem přemýšlela na těmito reakcemi, že jsem si nakonec byla jistá, že je to ten správný podnikatelský nápad. K rozhodnutí o budování značky a důrazu na kvalitě mi také pomohl rozrůstající vliv asijských nekvalitních a stejnorodých oblečení, neschopnost najít a zakoupit požadované oblečení. V rozhodování byla také přínosem má dcerka, která se bez jakéhokoliv mého tlačení, chtěla oblékat jako já.
Začala jsem tedy budovat svou značku pojmenovanou po své dceři NINA ZARA s mottem naší firmy Sladíme Vás. Nabízíme tedy nejen módu dámskou, ale i dětskou, pánskou a psí, kdy kvalita a zpracování je pro nás bodem č. 1, proto také zaměstnáváme pouze odborníky a mistry ve svém oboru, které také náležitě finančně ohodnocujeme. Další nespornou výhodou je, že si u nás můžete nakombinovat jak různé typy oblečení, tak i barevné varianty.
Nejen můj příběh, ale i moje budoucnost se snaží být v souladu s citátem, který kdysi řekl americký spisovatel a filozof Elbert Green Hubbard, a to: Dělejte svoji práci celým srdcem a budete úspěšní - je tak malá konkurence. Filozofie naší firmy je tedy být zákazníkovi nejen prodejcem, ale i poradcem, ale stejně tak naslouchat jeho přáním a potřebám. Také se snažíme nabízet nejen oblečení, ale důvěru v to, aby se
zákazníci nebáli ukázat, že dítě či manžel patří k sobě, nejen na papíře, ale i ve skutečnosti.
Sladěným oblečením totiž ukazujeme, že společně přemýšlíme, společně trávíme důležité chvíle a jsme jedna rodina – a to je nejdůležitější.
Posted on 2018-03-23 Březen 2018 331
Následující