Džínovina

Džínovina

Máme tady sezónu jaro - léto 2018 a s tím i nové trendy v oblékání, barvách a materiálech. Jedním z hitů v barvách a materiálech je nesmrtelná džínovina, ovšem nejen tak jak ji všichni klasicky známe z džínových kalhot, ale především v podobě sak - jak dámských, tak pánských a také šatů. Naším ůkolem bylo dát všednímu materiálu nevšední tvar. Nejvíce trendy džínovou barvou je tmavě modrý denim. Proto vám ho přinášíme v naší nové kolekci, aby jste se mohli stylově sladit s celou rodinou. Ať už se jedná o vaše drahé polovičky, malé frajery a modelky, nebo čtyřnohé zvířecí miláčky.

Chcete vyzkoušet něco trendového, speciálního, ladylike a funkčního? Pokud ano, určitě by jste měli sáhnout po naší denimové kolekci pro rok 2018, ve které Vám nabízíme dámské džínové šaty, sukně, saka, pánská sakadětská sakašaty a taky něco pro pejsky nebo panenky.

Náš letní lehký tmavý denim je přesně to co potřebujete. Je ideální volbou na jaro/léto, kvůli svému příjemnému složení ze 100% bavlny. Proto například trendy šaty z něj ušité, jsou pohodlné i do horkého počasí.

Naši módu si navrhujeme sami, proto se nestane, že na stejné kousky narazíte někde u oděvních řetězců, které mají sériovou výrobu.

Posted on 2018-04-25 Duben 2018 589
Předchozí
Následující